fbpx
Hüppa põhisisu juurde

Algas registreerimine põhikooli kirjandus- ja teatrimälumängule „Seiklusjutud”

Kolm-rmt-kSel sügisel toimub Tallinna ja Harjumaa 5.–7. klasside noortele hariv mälumäng „Seiklusjutud”. Mängu viivad koostöös läbi NUKU teater, Eesti Lastekirjanduse Keskus ning Eesti Teatri- ja Muusikamuuseum.

Mälumängu fookuses on seiklusraamatud „Saladuslik saar” (Jules Verne), „Huckleberry Finni seiklused” (Mark Twain) ja „Džungliraamat” (Rudyard Kipling). Kõik kolm raamatut tähistavad sel aastal ümmargust ilmumise aastapäeva.

Mälumängu eesmärkideks on tõsta lastes lugemis- ja teatrihuvi ning erinevate ülesannete kaudu arendada lastes mõtlemisoskust ja loomingulisust. See on hea võimalus veeta aega, saades uusi teadmisi nii teatri kui ka kirjanduse valdkonnast ning õppida meeskonnas töötamist. Samuti saavad kõik tutvuda lähemalt NUKU teatri, Eesti Lastekirjanduse Keskuse ning Eesti Teatri- ja Muusikamuuseumiga tegemistega.

Mälumängus osalemiseks tuleb kokku panna viieliikmeline võistkond, kuhu kuuluvad Harjumaa või Tallinna koolide 5.–7. klassi õpilased. Võistkonnas võivad olla õpilased erinevatest klassidest, ühest koolist aga saab osaleda ainult üks võistkond. Kooli esindusvõistkonda saavad õpetajad registreerida kuni 17. septembrini.

Mälumängu täpsema juhendi ja registreerimisvõimaluse leiab aadressilt www.nuku.ee/seiklusmang.

Lisainfo
Hannele Känd
NUKU teatri kommunikatsioonijuht
5669 8839 / 667 9509
hannele.kand@nuku.ee