fbpx
Hüppa põhisisu juurde

Perehommikud

Igal laupäeval kell 12–13.30
Osavõtutasu: 2€
Perepilet: 5€
Alla 3-aastane laps: tasuta
Lisainfo: 617 7233 või katrin@elk.ee

Võtke pere ja sõbrad kaasa ning tulge raamatuseiklustest osa saama! Igal perehommikul on oma teema. Jutustame ja kuulame põnevaid lugusid ning peame aru tähtsate ja huvitavate asjade üle. Saame tuttavaks kirjanike ja illustraatoritega ning tutvume nende uute raamatutega. Mängime tähe-, sõna- ja riimimänge, meisterdame ja joonistame. Jagame lapsevanematele teadmisi laste lugema suunamisest ja aitame valida eakohaseid raamatuid.

KAVA

02.10 Lapsepõlve lemmikraamat

Külla tuleb Ursula Ratasepp. Ursula on kolme lapse ema, näitleja Linnateatris ja usin ettelugeja Juturiiuli facebooki lehel. Ettelugemine on lapse arengus hindamatu tähtsusega. Just siit saab alguse lapse kõne areng, kirjanduslik kasvamine ja laiem kultuurihuvi. 20. oktoobril tähistab Lastekirjanduse Keskus ettelugemise päeva juba aastast 1994. Sellega seoses kuulame lugusid Ursula lapsepõlve ühest lemmikraamatust. Räägime, milliseid raamatuid ja kui palju meeldis talle endale lapsepõlves lugeda ning milliseid lugusid nüüd oma lastele loeb. Meisterdamisnurgas teeme endale väikese taskuraamatu.

COVID-19 info: Vastavalt valitsuse otsusele peavad üle 18-aastased keskuse külastajad esitama keskusesse sisenemisel COVID tõendi vaktsineerituse, läbipõdemise või varasemalt tehtud negatiivse testi tulemuse kohta. Raamatukogu saab külastada ilma tõendita, kuid külastaja kohustub kandma seal viibides maski. Nõuded võivad muutuda vastavalt riigis kehtestatud piirangutele.