fbpx
Hüppa põhisisu juurde

COVID-19 info:

Seoses viiruse COVID-19 levikuga ja Vabariigi Valitsuse poolt kehtestatud piirangutega kehtib alates 25.10.2021 keskus külastamisel järgmine kord:

  1. Keskuse avalikes ruumides on kohustuslik kanda kaitsemaski. Maski kandmise kohustus ei kehti alla 12-aastastele lastele. Maskinõude täitmiseks ei loeta visiiri kandmist ega suu ja nina katmist salli, krae või muuga. Rangelt soovituslik on kasutada meditsiinilisi või nendega võrdsustatud maske. Inimesed, kes ei saa maski kanda tervislikel põhjustel, peavad seda arsti vastava otsusega tõendama.
  2. Üritustel osalejatel on kohustuslik tõendada oma nakkusohutust. Täiskasvanutel tuleb administraatorile või ürituse korraldajale esitada vaktsiinipass või COVID-19 läbipõdemist kinnitav tõend ning kehtiv isikut tõendav dokument. Tõendeid ja dokumente kontrollitakse enne ürituse algust või registreerumisel. Korraldajal on õigus inimest ruumi mitte lubada, kui tal puuduvad nõutavad dokumendid. Alla 18-aastastel lastel ja noortel tõendi esitamise kohtustust ei ole.
  3. Lasterühmade külastusel on alates 12-aastastel lastel kohustus kanda kaitsemaski. Kaitsemaski puudumisel tagab keskus alaealistele tasuta maski.
  4. Külastuse kontrollmeetmed kehtivad 10. jaanuarini 2022.