fbpx
Hüppa põhisisu juurde

Indrek Koff esineb Göteborgi raamatumessil

Põhja-Euroopa suurimal, Göteborgi raamatumessil esindab Eestit sel korral kirjanik ja tõlkija Indrek Koff. Indrek Koff on messilaval neljapäeval, 28. septembril 2017 koos poola kirjaniku Piotr Socha ja Cristina Andonega Rumeeniast, kes arutlevad lastekirjanduse, kunsti ja muusika seoste üle ning sellest, kuidas arendada laste fantaasiat ja loomingulisust.

Reedel, 29. septembril vestleb Indrek Koff Ühenduse Euroopa Liidu Kultuuriinstituudid Stockholmis (EUNIC Stockholm) messiboksi laval poola ja rumeenia kirjanikega teemal, kuidas võita noorte tähelepanu ning milline on kirjaniku roll loo ja sõnumi edastajana.

Göteborgi raamatumess toimub 28. septembrist 1. oktoobrini. Messil tutvustatakse eesti kirjandust erinevate ajakirjade ja materjalidega, sel korral on suurem rõhk lastekirjandusel, mida tutvustab kohapeal Eesti Lastekirjanduse Keskus.

Lisaks messiesinemistele kohtub Indrek Koff Göteborgi Eesti majas piirkonnas elavate eesti lastega, kes õpivad eesti keelt kohalikus keeleklubis Kaja Jakobseni juhendamisel.

Eesti kirjaniku esinemine kuulub Ühenduse Euroopa Liidu Kultuuriinstituudid Stockholmis (EUNIC Stockholm) programmi. Kirjaniku visiit saab teoks Eesti Suursaatkonna Stockholmis, Eesti Instituudi, Eesti Lastekirjanduse Keskuse ja Eesti Kultuurkapitali kaasabil.

Allikas: Eesti Instituut

Lisainfo:
Eesti Instituut
+372 631 4355
estinst@estinst.ee