fbpx
Hüppa põhisisu juurde

Kertu Sillaste esineb 21.–23. märtsil Leipzigis ja Berliinis

Pildiraamatute autor Kertu Sillaste tutvustab oma raamatut „Igaüks teeb isemoodi kunsti” 2019. aasta kevadel saksa publikule. Huvilistel on võimalik raamatuga tutvuda ning võtta osa Sillaste paberskulptuuri töötoast 21. märtsil Leipzigis ja 22.–23. märtsil Berliinis.

„„Igaüks teeb isemoodi kunsti” on raamat, mida on vahva vaadata ja lugeda, aga olen veendunud, et selles on peidus ka palju ideid lastega kunsti tegemiseks ja kunstist rääkimiseks. Autorina kohal olles saan pakkuda lastele kunsti tegemise elamust ning õpetajatele ja messipublikule mõtteid, kuidas ise raamatuga edasi tegutseda,“ ütleb Sillaste.

Sillaste tutvustab raamatut 21. märtsil Lepzigi raamatumessil ja Pablo Neruda nimelises algkoolis. 22. märtsil astub ta üles OstPosti raamatupoes Berliinis ja 23. märtsil raamatupoes Krumulus, mis valiti aastal 2018 Saksamaa parimaks raamatupoeks. Mõlemas kohas on huvilistel võimalik osaleda ka töötubades.

Autori esinemine Leipzigi raamatumessil on osa Eesti Kirjastuste Liidu ja Eesti Lastekirjanduse Keskuse messiprogrammist.

“Igaüks teeb isemoodi kunsti” on juba teine Kertu Sillaste raamat, mis on saksa keeled tõlgitud. Esimese kokkupuute tema loominguga sai saksa publik aastal 2017, mil ilmus raamat “Ei ole nii!”.

Esinemised Berliinis toimuvad koostöös kirjastusega Kullerkupp, kes on mõlemad Sillaste raamatud saksa keeles välja andnud. Ürituse tõlk ja moderaator nii Leipzigis kui Berliinis on kirjastaja ja raamatute tõlkija Carsten Wilms.

Vaata lisaks:
Leipzigi raamatumess