fbpx
Hüppa põhisisu juurde

Kutsume lasteraamatute vahetuslaadale “Sulle-mulle”

Lasteraamatud laadaltLaupäeval, 25. mail kell 12.00–15.00 kohtume kirjandusfestivali HeadRead kavas vana sõbraga, sest Eesti Lastekirjanduse Keskuse imearmsas tagahoovis leiab taaskord aset meeleolukas lasteraamatute vahetuslaat „Sulle-mulle“.

Tegemist on ühe omapärase laadaga, kus vahetuskaup käib hoopis ilma rahata. Külastajaid kutsutakse laadale tooma lasteraamatuid, mis kodus enam riiulile ei mahu, et nendega rõõmustada teisi raamatusõpru. Kaasa võetud lasteraamatu saab vahetada mõne teise vastu, mis veel läbi lugemata.

Vahetuskauplemist saadab ka vahva kultuuriprogramm. Kell 12.00 seob südamlikke muinasjutte muusikaga jutuvestja Polina Tšerkassova ja kell 13.00 esinevad Suzuki meetodil viiulit õppivad lapsed ansamblist Mosaiik (klaveril Tiiu Jürma, õpetaja Karmen Kääramees). Kell 14.00 saab osa võtta illustraator Katrin Ehrlichi töötoast, kus meisterdatakse kirjanduslik tuulevurr, et panna pöörlema neli lemmiktegelast lasteraamatutest. Lastega lustib ja mängib laadal Pipi ning avatud on kodune kohvik, kus pakutakse keskuse tragide töötajate valmistatud hõrgutisti.

Kutsume kõiki laadale!!!