fbpx
Hüppa põhisisu juurde

Lastekirjanduse keskus Rõõmsate Laste Festivalil

20. juulil 2019 toimub Pärnu rannapargis Rõõmsate Laste Festival, millest võtab osa ka Eesti Lastekirjanduse Keskus. Festivalil avatud raamatupesas saab tutvuda toredate raamatute, autorite ja illustraatoritega. Samuti saab osaleda töötoas, mida juhendab lastekirjanduse keskuse programmijuht Irma Mets.

Pärnu rannapargi toimuval festivalil on teiste põnevate meelelahutuste ja ettevõtmiste kõrval avatud ka raamatupesa, kuhu korraldajad on organiseerinud põneva programmi. Raamatupesas mängitakse tähe- ja sõnamänge ning kohtutakse illustraatorite, luuletajate ja lastekirjanikega, kes viivad läbi toredaid õpitubasid. Lastekirjanduse keskusel on hea meel, et saime korraldajatele nõu ja jõuga abiks olla.

Autoritest astuvad üles Juhani Püttsepp, Anti Saar, Wimberg ja Ilmar Trull. Illustraatoritest võib raamatupesas kohata Kristi Kangilaskit ja Tiia Metsa. Eesti Abi- ja Teraapiakoerte Ühing tutvustab pesas lugemiskoeri.

Rõõmsate Laste festival on koguperefestival, mis toimub juba neljandat aastat Pärnu rannapargis. Suvepealinna roheluses pakutakse elamusi ja kogemusi tervele perele. Üheskoos saab võtta osa töötubadest, sportida ja liikuda ning teha palju muud toredat. Peredele suunatud tegevusi saadab mõnus muusikaprogramm, hea toit ja kodumaise lastedisaini turg.

Festivali organiseerivad vabatahtlikud Pärnu emad.

Vaata lisa Rõõmsate Laste Festivali koduleheküljelt ja Facebookist.

 

Foto: George Hadon publicdomainpictures.net