fbpx
Hüppa põhisisu juurde

Kohtumine Kristín Ragna Gunnarsdóttiriga

Neljapäeval, 23. septembril kell 16 –17 saab Eesti Lastekirjanduse Keskuses kohtuda auhinnatud Islandi illustraatori, kirjaniku, kuraatori ja õpetaja Kristín Ragna Gunnarsdóttiriga.

Kristin on lastekirjanduse keskuses avatud Põhjamaade tegelusnäituse „Raamatuuputus. Seiklus läbi Põhjamaade lugude“ idee autor. Tema igapäevane töö on tihedalt seotud Põhjamaade mütoloogia ja kangelastega. Ta on kirjutanud ja illustreerinud mitmeid müütidest inspireeritud lasteraamatuid ning kureerinud samal teemal interaktiivseid tegelusnäitusi.

Salapärasest Islandi müütide ja kangelaste maailmast ta meile kohtumisel kõnelebki. Samuti räägib ta sellest, kuidas sellist iidset ainest tänapäeva lastele põnevaks muuta.

Osalema on oodatud kõik Põhjamaade mütoloogia ja lastekirjanduse huvilised. Kohtumine toimub inglise keeles.

Et saaksime tagada kõikide külastajate ohutuse, palume oma tulekust märku anda: https://forms.gle/pDcKFMSF4Wd5WVhUA
Üritusel osalemise eelisõigus on eelregistreerunutel!

Kohtumist toetab Põhjamaade Ministrite Nõukogu esindus Eestis ja The Nordics programm ja Islandi Vabariigi Suursaatkond.

COVID-19 info: Vastavalt valitsuse otsusele peavad üle 18-aastased keskuse külastajad esitama keskusesse sisenemisel COVID tõendi vaktsineerituse, haiguse läbipõdemise või varasemalt tehtud negatiivse testi tulemuse kohta. Nõuded võivad muutuda vastavalt riigis kehtestatud piirangutele.