fbpx
Hüppa põhisisu juurde

E-loovkirjutamine

Virtuaaltund "Kust mõtted tulevad?"

3.–6. klassi lastele üle Eesti ja miks mitte mujaltki maailmast T 18.00 Zoomi keskkonnas.

Anna oma huvist märku liina@elk.ee või 617 7661
Kuutasu: 26€/ kuus (tasumine arvega)

Registreeri oma huvi septembri lõpuni!

Sügisel alustab Eesti Lastekirjanduse Keskuses uus virtuaalne loovkirjutamise ring. Osalema on oodatud kirjutamishuvilised lapsed üle kogu Eesti ja miks mitte mujaltki maailmast vanuses 10–13 aastat. Üheskoos loome põnevaid fantaasiamaailmu, lustakaid tegelasi, toredaid riime ja ootamatuid süžeepöördeid.

Ringi juhendavad lastekirjanik ja ajakirja Hea Laps peatoimetaja Kätlin Vainola, lastekirjanik ja stsenarist Liis Sein ning autor ja illustraator Kertu Sillaste.

Ring toimub Zoom keskkonnas.

Saa tuttavaks juhendajatega:

Kätlin Vainola

Foto: Dmitri Kotjuh

Rõõm lugemisest, kirjutamisest ja samade huvidega noorte seltskonnast on peamine, mis ühendab loovkirjutamise ringis käivaid lapsi. Olulisel kohal meie tundides on mäng ja kujutlusvõime, mis muudavad kohtumised põnevaks ja pakuvad üllatusi. Oma tekstide jagamine, tagasiside saamine ning andmine õpetavad ja arendavad ka lapsi iseennast rohkem mõistma ja vaatama maailma avarama pilguga.  

Loe ka: https://elk.ee/lastekirjandus/kirjanikud/katlin-vainola/

Liis Sein

Lastekirjanik Liis Sein
Foto: Aron Urb

Juhendan laste loovkirjutamise ringi kolmandat aastat. Kui minu enda tee lugemise ja kirjutamiseni oli pikk ning sai hoo sisse alles täiskasvanueas, siis loodan nüüd olla ise lastele selles osas rohkem eeskujuks. Julgustada neid palju lugema, ise lugusid kirjutama ja teistega jagama. Loovkirjutamise ring on just see koht, kus saab tutvuda lastekirjandusega ja ise kõiksugu põnevaid lugusid välja mõelda.

Loe ka: https://elk.ee/lastekirjandus/kirjanikud/liis-sein/

Kertu Sillaste

Lastele (raamatu)kunsti õpetades õpin nendelt ka ise väga palju. Soovin, et minu raamatud pakuksid midagi nii väikestele kui ka pisut vanematele lastele. Raamatus võiks olla äratundmisrõõmu ja kaasarääkimisvõimalust. Tore, kui raamat innustaks lapsi midagi ise järgi tegema, vallandaks nende loova alge.

Loe ka: https://elk.ee/lastekirjandus/illustraatorid/kertu-sillaste-2/