fbpx
Hüppa põhisisu juurde

Loovkirjutamine

Rühmad:
6.–9. klassi lapsed E 15.30–17.00 (juhendab Kätlin Vainola)
3.–6. klassi lapsed N 15.30–17.00 (juhendab Liis Sein)

Registreerimine: liina@elk.ee või 617 7661
Lisainfo: liis@elk.ee või katlinvainola@gmail.com
Kuutasu: 26€ (tasumine arvega)

Loovkirjutamise ring alustab septembri teisest nädalast!

Loovkirjutamise ring Tallinnas kutsub kirjutamishuvilisi lapsi osalema! Lastekirjanduse keskuse inspireerivas õhkkonnas rullime lahti lendava vaiba ja kihutame fantaasiamaailma. Osalejaid ootavad ees lõbusad tegelased, põnevad tegevuspaigad, ootamatud süžeepöörded, lustakad riimid ja palju muud. Üheskoos kirjutame mitmesuguseid tekste, räägime raamatutest, jagame kogemusi ning anname kirjutatule vahetut tagasisidet. Meie loovkirjutamise ringi lapsed soovitavad eakaaslastele põnevat lugemist ka noortesaates Nova.

Loovkirjutamise ring Tallinnas toimub kahes rühmas. Esmaspäeviti saavad  6.–9. klassi lapsed sõnu seada lastekirjanik ja ajakirja Hea Laps peatoimetaja Kätlin Vainola juhendamisel. Neljapäeval jagab 3.–6. klassi lastele näpunäiteid kirjutamisest lastekirjanik ja stsenarist Liis Sein

Loovkirjutamise ringi laste ajaleht Pööningu Ekspress: kevad 2018 / detsember 2017 / mai 2017 / mai 2016

Saa tuttavaks juhendajatega:

Kätlin Vainola

Foto: Dmitri Kotjuh

Rõõm lugemisest, kirjutamisest ja samade huvidega noorte seltskonnast on peamine, mis ühendab loovkirjutamise ringis käivaid lapsi. Olulisel kohal meie tundides on mäng ja kujutlusvõime, mis muudavad kohtumised põnevaks ja pakuvad üllatusi. Oma tekstide jagamine, tagasiside saamine ning andmine õpetavad ja arendavad ka lapsi iseennast rohkem mõistma ja vaatama maailma avarama pilguga.  

Loe ka: https://elk.ee/lastekirjandus/kirjanikud/katlin-vainola/

Liis Sein

Lastekirjanik Liis Sein
Foto: Aron Urb

Juhendan laste loovkirjutamise ringi kolmandat aastat. Kui minu enda tee lugemise ja kirjutamiseni oli pikk ning sai hoo sisse alles täiskasvanueas, siis loodan nüüd olla ise lastele selles osas rohkem eeskujuks. Julgustada neid palju lugema, ise lugusid kirjutama ja teistega jagama. Loovkirjutamise ring on just see koht, kus saab tutvuda lastekirjandusega ja ise kõiksugu põnevaid lugusid välja mõelda.

Loe ka: https://elk.ee/lastekirjandus/kirjanikud/liis-sein/